label on roll

Etykiety specjalnego przeznaczenia

Do indywidualnych rozwiązań charakterystycznych dla danej aplikacji lub branży polecamy etykiety specjalistyczne. Konstrukcja etykiety w zależności od wymagań może być jedno lub wielowarstwowa, a oznaczenie trwałe lub tymczasowe.

Wykonane są z folii lub papieru o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych.

Etykiety plombowe (typu VOID)

Etykiety zabezpieczające sprzęt przed dostępem osób trzecich w okresie gwarancyjnym. Pozostawiają na urządzeniu ślad, którego nie da się usunąć.

Etykiety plombowe (kruszące)

Etykiety samoprzylepne przy próbie zerwania kruszą się pozostawiając trwały ślad na naklejonej powierzchni.

Tabliczki znamionowe urządzeń

Etykiety zawierające informacje na temat urządzenia, takie jak: nazwę, datę produkcji, numer seryjny, parametry pracy, certyfikat bezpieczeństwa itp.

Etykiety winylowe

Etykiety winylowe są przeznaczone do różnorodnego znakowania w ekstremalnych warunkach. To bez wątpienia produkt PREMIUM, stosowany przez producentów wybierających możliwie najwyższą jakość.

Polyprint

Polyprint jest to surowiec matowy na etykiety odporny na działanie wody morskiej, znajdujący również zastosowanie w przemyśle chemii przemysłowej.

Etykiety foliowe

Folia PE (polietylen) i folia PP (polipropylen) – jest to surowiec zachowujący przedłużoną odporność na czynniki zewnętrzne, wszędzie tam, gdzie etykiety papierowe nie sprawdzają się. Dodatkowo Polietylen sprawdza się w miejscach, gdzie etykieta jest załamana, naklejana na krawędziach (podwyższone rozciąganie).