etykiety samoprzylepne

Etykiety Kolorowe – wyróżnij się!

Dzięki Nowoczesnemu Parkowi maszyn drukujemy aż do 10 kolorów co daje nieograniczone możliwości

Etykiety kolorowe w dzisiejszych czasach są niezbędną formą nośnika informacji. Dzięki różnokolorowym etykietom mają Państwo pełną możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb. W zależności od użytego surowca w procesie produkcji Państwa etykiety mogą spełniać przykładowo funkcje informacyjną np. w przemyśle spożywczym, gdzie wymagane przez prawo informacje takie jak: nazwa i adres producenta, skład, jednostkowa waga opakowania, informacja o alergenach można znacznie lepiej wyeksponować z tyłu opakowania zostawiając miejsce z przodu na logo i grafikę promującą produkt. Dodatkowo w zależności od produktu już w etapie etykietowania np. kartonów z towarem można wprowadzić rozróżnienie kolorowe w zależności od pakowanego towaru. Taki zabieg niezwykle poprawia czas identyfikacji produktu i ułatwia proces magazynowania i wydawania produktu.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i wyjątkowo, a nasi projektanci przygotowują dla Państwa etykiety dobrane kształtem i kolorem do produktu. Wykonane etykiety kolorowe dostarczymy w szybkim czasie pod wskazany adres.

Etykiety te sprostają wymaganiom stawianym przez producentów różnych urządzeń drukujących m.in. BIZERBA, MEDESSA, DIGI, ZEBRA, ELTRON, CITIZEN, SATO.

Etykiety papierowe i foliowe w naszym asortymencie:

  • LAKIEROWANE
  • LAMINOWANE
  • SZTANCOWANE
  • ZDOBIONE FOLIAMI METALIZOWANYMI NA ZIMNO
  • Z SITODRUKIEM ROTACYJNYM
Sprawdź gdzie kupić

Etykiety produktowe

Produkowane z najwyższej jakości materiałów samoprzylepnych, od lat zachwycają swym wysokim poziomem jakościowym. Druk etykiet odbywa się metodą fleksograficzną wyłącznie techniką UV do 10 kolorów wzbogaconej o możliwość użycia sita rotacyjnego. Ze względu na bardzo wysokie wymagania rynku, produkcja etykiet imponuje swoim rozwojem i mnogością różnych aplikacji, które cały czas poszerzają asortyment w grupie etykiet ozdobnych.

Etykiety termiczne

  • wykonane techniką fleksograficzną z najwyższej jakości papierów samoprzylepnych o termoczułych właściwościach

  • do zadruku na drukarkach termicznych i wagach etykietujących

  • wstępnie zadrukowane (logo, tło, grafika)

  • lakierowane UV, półbłysk, matt

Dla podniesienia walorów estetycznych etykiet na zadrukowaną powierzchnię aplikowany jest lakier UV, który dodatkowo zabezpiecza etykietę

Produkty powstają zgodnie z życzeniem klienta i wykonywane są z dwóch rodzajów papieru: Papier: błyszczący, matowy, strukturalny; Folia: PP, PE, PET, PVC, białe, srebrne, złote, transparentne, etc.

Technologie Druku

W nadruku etykiet białych jak i kolorowych wykorzystujemy kilka technologii nadruku:

Fleksografia

Najtańsza technologia druku przemysłowego umożliwiającego drukowanie aż do 10 kolorów. Polecane klientom chcących znacznie ograniczyć koszty w wysoko nakładowych zamówieniach z opcją drukowania motywów ciągłych, bez widocznych połączeń. Cały proces polega na odseparowaniu każdego koloru składowego w etapie projektowym, a następnie dzięki użyciu nowoczesnych maszyn fleksograficznych poszczególne kolory są nakładane na etykietę osobno. Dzięki temu, zadruk etykiet następuje przy zachowaniu najwyższych standardów i szybkiego czasu realizacji nawet do 10 kolorów na etykietę (np. 10+0; 9+1; 5+5) wliczając w to dodatkowe elementy takie jak np. złocenia, srebrzenia.

Wydruk Cyfrowy

Technologię wydruku cyfrowego kierujemy do klientów potrzebujących małych nakładów etykiet. Ten sposób produkcji umożliwia personalizację wydruku, nanoszenie zmiennych danych, łączenie ze sobą, różnych projektów o tym samym wymiarze oraz nanoszenie częstych zmian w projekcie bez ponoszenia dodatkowych kosztów za matryce do druku.

Ważnym aspektem tej technologii jest również, krótszy czas realizacji zamówienia ze względu na brak konieczności przygotowywania matryc, dodatkowo obniżając koszty wykonania.

Termotransfer

Technologia wykorzystująca nadruk za pomocą kalki termotransferowej (inaczej ribon, taśma woskowa lub też żywiczna itd.) na etykietach papierowych, foliowych lub też przywieszkach.

Przy zamówieniach z wykorzystaniem tej technologii dodatkowo na życzenie klienta możemy zaoferować dla niego specjalną drukarkę do samodzielnego nadruku etykiet, dostarczając tym samym tylko niezadrukowane etykiety lub z zadrukiem wstępnym.